Kiedy dzieci wchodzą do bram Fantasy Park, zostają przeniesione do magicznego świata, w którym wszystko jest możliwe.

Park znajduje się w magicznym miasteczku, które zostało stworzone z myślą o potrzebach dzieci. Od położenia nad rzeką po jasno oświetlone nocne niebo, wszystko w tym miejscu wydaje się być stworzone dla dzieci.

W ciągu dnia: młodzi goście mogą korzystać z wielu zajęć i atrakcji dostępnych w Fantasy Park, od spotkania z ulubionymi księżniczkami po zabawę ulubionymi zabawkami. Park oferuje również szereg przejażdżek i rozrywki dla gości, aby pomóc im spalić trochę energii przed kolacją!

Noc: Dzieci mogą cieszyć się różnego rodzaju zajęciami, od poszukiwania skarbów, imprez tanecznych, a nawet wyskakujących programów ze swoimi ulubionymi bohaterami programów telewizyjnych.

Fantasy Park to miejsce, w którym dzieci bez obaw mogą się świetnie bawić. To magiczne miejsce dla dzieci do zabawy i odkrywania otaczającego ich świata.

Wszyscy wiedzą, że dzieci mają pomysłowe umysły, które tworzą własne światy i widzą rzeczy inaczej niż dorośli. Ekscytującą rzeczą w Fantasy Park jest to, że oferuje dzieciom możliwość rozwijania kreatywności i wyobraźni bez ograniczeń czasowych i przestrzennych.

Ponadto Fantasy Park daje dzieciom szansę na przygodę i podejmowanie nowych wyzwań, które pomogą im się rozwijać, a także odkrywać cuda otaczającego ich świata.

Park fantasy to wyimaginowany świat stworzony przez wyobraźnię dzieci. To miejsce, w którym mogą odkrywać i bawić się bez ograniczeń.

Fantasy Park otwarty w dzień i w nocy

Fantastyczny park zwany Krainą Marzeń jest otwarty przez całą dobę, z wyjątkiem ciemności na zewnątrz. Kraina Marzeń to ogromny park rozrywki, w którym można jeździć gokartami, doświadczać wirtualnej rzeczywistości i grać w wirtualne gry w parku rozrywki, który nigdy nie śpi.

Gdy odwiedzający wkraczają do Krainy Snów, otrzymują opaski, które identyfikują ich jako „nocnych marków” lub „dziennych skowronków”. W zależności od opaski nocne sowy mogą odwiedzać określone atrakcje, podczas gdy skowronki dzienne mogą odwiedzać tylko te atrakcje, które są zamknięte w ciągu dnia.

Kraina Marzeń to przyjemne miejsce dla wszystkich grup wiekowych z mnóstwem okazji do rodzinnej zabawy. Świetnie nadaje się dla dzieci, które chcą się bawić cały dzień, ale rodzice nie mają czasu, ponieważ pracują lub

Park fantasy, znany również jako park rozrywki, to miejsce, w którym ludzie mogą doświadczyć fantastycznego świata. Termin pochodzi od wyrażenia „świat fantazji”.

Parki fantasy są otwarte 24 godziny na dobę i są popularnym celem dla zwiedzających. Koncepcja parku fantasy powstała pod koniec XIX wieku, kiedy ludzie odwiedzali podróżujące karnawały z fantastycznymi pokazami science fiction i magii.

W ciągu ostatnich kilku lat wiele z nich z dużym sukcesem rozwijało własne parki. Aby jednak zostać uznanym za odnoszący sukcesy park rozrywki, muszą mieć pewne kluczowe cechy, takie jak przejażdżki, elementy dreszczyku emocji i atrakcje, które przyciągną tłumy.

Całkowicie nowy Fantasy Park jest już otwarty w szczycie lata. To idealne miejsce dla rodzin i przyjaciół przez cały rok.

Fantasy Park to nowa atrakcja, która oferuje odwiedzającym wciągający świat cudów, wyobraźni i zabawy. Opracowano szereg działań, aby zabrać gości na przygody przez różne światy, epoki i poziomy rzeczywistości.