Magia fantazji jest otwarta 24 godziny na dobę. Jest idealny dla dzieci, które chcą zatracić się w swojej wyobraźni.

Ten park został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Ma ponad 1000 stóp ogrodzenia ochronnego wokół całego parku, aby chronić je przed niebezpiecznymi spotkaniami. W parku znajduje się również telefon alarmowy, pod który rodzice mogą zadzwonić, jeśli martwią się o dobro swoich dzieci podczas zabawy w parku.

Mając tak wiele do odkrycia w parku fantasy, na pewno będziesz się świetnie bawić!

Największą troską rodziców jest pielęgnowanie kreatywności swoich dzieci. Powinni więc zabrać swoje dzieci do tego parku, który jest pełen fantastycznych stworzeń i innych interaktywnych funkcji dla dzieci w każdym wieku.

Szukasz idealnego miejsca do zabawy dla swoich dzieci? Dlaczego więc nie wypróbować tego fantastycznego parku? Dzięki ponad 600 hektarom zalesionych terenów możesz być pewien, że Twoje dziecko będzie cieszyć się godzinami zabawy w różnych zajęciach na jego terenie.

Ten park to świetne miejsce do odwiedzenia z rodziną. Jest wypełniony posągami i krajobrazami o tematyce fantasy, które sprawiają, że wycieczka jest przyjemna.

Unikalną cechą parku jest możliwość robienia zdjęć przez Ciebie i Twoje dzieci przed tymi posągami, a następnie udostępnianie ich w mediach społecznościowych.

Park fantasy miejsce idealne dla całej rodziny

Fantastyczny park to idealne miejsce, w którym różne osoby i rodziny mogą się spotykać i cieszyć się swoim towarzystwem. Istnieje wiele atrakcji, takich jak przejażdżki rozrywkowe, jedzenie i pokazy na żywo, które sprawią, że Twoja wizyta będzie niezapomniana.

Najlepszą częścią tego typu parku jest jego dostępność. Poszukiwacze przygód mogą z łatwością wybrać się na krótką wycieczkę, nie martwiąc się o prowadzenie samochodu lub parkowanie. Park oferuje również wiele pakietów na różne budżety, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina możecie cieszyć się wszystkim bez rozbijania banku.

Chodzi o to, aby zapewnić swojej rodzinie miejsce, w którym wszyscy będą mogli się cieszyć i dzielić ze sobą. Fantasty.

Co masz na myśli, gdy myślisz o parku? Duże zielone pole z drzewami? Dla większości to właśnie kojarzy się słowo „park”. Ale dla innych park może być wszystkim, od wesołego miasteczka po ogród.

W tym artykule omówimy korzyści płynące z posiadania własnego parku fantasy w domu i jak może on połączyć twoją rodzinę i przyjaciół dla zabawy.

Idea parku fantasy istnieje od najwcześniejszych dni człowieka. Czy jest lepszy sposób na zanurzenie się w zupełnie nowym świecie niż tworzenie go w domu?

Wstęp darmowy dla dzieci

Fantastyczny park to świat zamków, smoków, czarodziejów i baśni, oferujący odwiedzającym możliwość poznania magii pomysłowej zabawy.

Fantastyczny park jest nie tylko dla dzieci. Oferuje odwiedzającym możliwość poznania magii pomysłowej zabawy dla wszystkich grup wiekowych. Oferuje zajęcia, takie jak jazda na smoku lub wspinaczka po murach zamkowych, które są zabawne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Fantasy Park znajduje się w mieście Queensland w Australii. Jest to park rozrywki, który oferuje wiele różnych atrakcji, które są tematycznie związane z różnymi światami fantasy.

Fantasy Park jest bezpłatny dla dzieci poniżej 12 roku życia i ma dwie główne bramy wejściowe – jedną dla „dobrych ludzi” i jedną dla „złych ludzi”.

Park został stworzony przez australijską firmę TripAdvisor, aby zachęcić rodziców do poznania innych zajęć w Brisbane.